O Firmie

 

Firma INSTALATOR rozpoczęła swoją działalność dnia 04 grudnia 1989 roku opierając się na doświadczeniach założycieli firmy zdobytych podczas prowadzenia działalność usługowej w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych.

Od początku istnienia  firma INSTALATOR współpracuje z czołowymi producentami polskimi i zagranicznymi.

W 2005r. Instalator, jako odbiorca hurtowy produktów z branży grzewczej i sanitarnej, dołączył do Grupy CENTRUM , skupiającej prężnie działające firmy handlowe całej Polski. Owocem przystąpienia do jednej najbardziej liczących się grup zakupowych jest poszerzenie oferty, oraz możliwość zaproponowania korzystniejszych warunków handlowych dla zakładów  instalacyjnych, firm partnerskich oraz klientów indywidualnych. Poprzez zdobyte doświadczenie w grupie zakupowej Grupa Centrum firma INSTALATOR w listopadzie 2011 roku rozpoczęła współpracę z  producentami  na własny rachunek, tym samym tworząc własny rynek zakupowy, co skutkuje poszerzenie oferty, oraz możliwość zaproponowania korzystniejszych warunków handlowych.

Nasza aktualna oferta handlowa obejmuje kilkadziesiąt tysięcy pozycji, co stanowi jedną z najszerszych ofert w skali kraju w tej branży. Klientom zapewniamy dostęp on-line do aktualnej bazy towarów handlowych i cennika, z możliwością elektronicznego składania zamówień.

Głównymi odbiorcami oferowanych przez nas towarów są firmy handlowe, remontowo-budowlane, instalatorzy, oraz odbiorcy indywidualni. Do każdej z tych grup firma wychodzi z odrębną, dostosowaną do potrzeb i warunków ofertą sprzedaży. Oferujemy dogodne terminy płatności i indywidualne ceny. Fachowe doradztwo i punktualność dostaw jest u nas standardem.

Firma INSTALATOR zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę, służącą klientowi pomocą podczas zakupów. Od lat stawiamy na fachowe doradztwo, we współpracy z producentami organizując szkolenia dla instalatorów mające na celu podniesienie ich kwalifikacji oraz zapoznanie z najnowszymi technologiami i urządzeniami obecnymi na rynku. Dogodne warunki i formy płatności, ciekawe promocje, premie, spotkania szkoleniowe i integracyjne dla stałych klientów, umacniają naszą pozycję lidera na rynku, oraz sprawiają, że współpraca z nami staje się jeszcze bardziej efektywna.

Zapraszamy do współpracy.